UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY

Naší současnou nejvyšší prioritou a v souladu s doporučením Hlavní hygienické stanice je eliminovat šíření koronaviru v České republice, proto akceptujeme viz níže nařízení vlády a uzavřely jsme naše kanceláře pro veřejnost.

Vážení klienti,

Naší současnou nejvyšší prioritou a v souladu s doporučením Hlavní hygienické stanice je eliminovat šíření koronaviru v České republice, proto akceptujeme viz níže nařízení vlády a uzavřely jsme naše kanceláře pro veřejnost. 

Vláda v souladu s čl. 5 a 6 ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, vyhlašuje pro území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) na území České republiky nouzový stav na dobu od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů.

Jedno z nejdůležitějších preventivních opatření je omezení velké koncentrace lidí a nejlepším možným řešením je zůstat doma.

Každý den od 9. h do 13. h je v sídle společnosti vždy někdo, kdo by Vám případně poradil či pomohl nenadálou situací v rámci realitních služeb řešit. 

Pokud budete potřebovat tak můžete volat na kontakty uvedené na našem webu. 

Přejeme Vám všem, ať se daří a zvládneme společnými silami tuto situaci.

16.3.2020