Reference

Podělte se s ostatními o Vaši zkušenost s naší realitní kanceláří,
i nám to pomůže pří zkvalitňování služeb.

Michal Kovařík

Všechno proběhlo v pořádku. Lucie Kozáková, která mi představovala dům mi přišla jako první realitní agentka, která působí příjemně civilně a dá se s ní normálně hovořit.

Kathy Gajewska

Společnost Exckusive Rentals LTD, pro mé přátele nenovitost. Servis společnosti byl na vysoké úrovni. Mohu doporučit. K.

Michal Petr

S realitní kanceláří jsem prodával svou nemovitost, vše si paní ředitelkaLucie Kozáková zajistila sama. Zer své skušenosti mohu doporučit i přes problém který vznikl při prodeji který odstranily za mě. Jsem byl spokojen. M.P.

Martin Procházka

Vážení dovolte mi ,abych Vám poděkoval za výbornou a příkladnou spolupráci a servis při prodeji mého bytu. Nečekal jsem ,že se vše podaří v tak krátké době , včetně veškeré administrace. Jsem opravdu rád, že jsem se obrátil na odborníky ve svém oboru a mohu s čistým svědomím doporučit Vaše služby i svým přátelům a známým. Ještě jednou moc děkuji a s pozdravem

Martin Veselý

Kvalitní dobré služby.

Vladimíra Valterová

Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší společnosti za skvělý servis a velmi rychlé jednání při řešení komplikací, které bohužel nastaly.

Martin Málek

Musím Vám poděkovat , pružné vyřešení mého problému. Mladá zdravá realitní kancelář. Děkuji

Richard Unruh

Pro mě spolehlivý obchodní partner, který má talent nacházet a zprostředkovat zajímavé obchodní příležitosti.

Ing. Petr Horký

"S realitní kanceláří jsem spolupracoval při prodeji haly u Dobříše. Jednalo se o velmi komplikovaný a zdlouhavý obchodní případ. Velmi oceňuji trpělivost a profesionální přístup makléřů kterým patří dík, kdy obchod byl dotažen do zdárného konce. Spolupráci s realitní kanceláří EXCLUSIVE RENTALS mohu jen doporučit."

Karel H.

S realitkou jsem prodával byt v Žatci.Zařídili právní úschovu,správce všechno si zařídili.Jenom jsem jim zadal kde to je a kolik za to cca chci to je vše co jsem musel udělat.Všechno si makléř zařídil sám.Z mého pohledu nebudu prodávat nemovitost nikde jinde.