Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 83
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Úvod » Reference

Reference

Vážení dovolte mi ,abych Vám poděkoval za výbornou a příkladnou spolupráci a servis při prodeji mého bytu. Nečekal jsem ,že se vše podaří v tak krátké době , včetně veškeré administrace. Jsem opravdu rád, že jsem se obrátil na odborníky ve svém oboru a mohu s čistým svědomím doporučit Vaše služby i svým přátelům a známým. Ještě jednou moc děkuji a s pozdravem Martin Procházka

Martin Procházka

Kvalitní dobré služby.

Martin Veselý

Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší společnosti za skvělý servis a velmi rychlé jednání při řešení komplikací, které bohužel nastaly.

Vladimíra Valterová

Musím Vám poděkovat , pružné vyřešení mého problému. Mladá zdravá realitní kancelář. Děkuji

Martin Málek

Pro mě spolehlivý obchodní partner, který má talent nacházet a zprostředkovat zajímavé obchodní příležitosti.

Richard Unruh

"S realitní kanceláří jsem spolupracoval při prodeji haly u Dobříše. Jednalo se o velmi komplikovaný a zdlouhavý obchodní případ. Velmi oceňuji trpělivost a profesionální přístup makléřů kterým patří dík, kdy obchod byl dotažen do zdárného konce. Spolupráci s realitní kanceláří EXCLUSIVE RENTALS mohu jen doporučit."

Ing. Petr Horký

S realitkou jsem prodával byt v Žatci.Zařídili právní úschovu,správce všechno si zařídili.Jenom jsem jim zadal kde to je a kolik za to cca chci to je vše co jsem musel udělat.Všechno si makléř zařídil sám.Z mého pohledu nebudu prodávat nemovitost nikde jinde.

Karel H.

Skvělý přístup a mohu jen a jen doporučit. Ještě jednou děkuji

Denisa Laura Malířová

Chci Vam podekovat za prinosne a potesujici setkani. Customer service ve vasi spolecnosti me opravdu mile prekvapil, jednani na tak vysoke urovni jsem snad tady v Praze jeste nepotkala, obdivuji vas pristup ke zakaznikovi a preji at se vasi spolecnosti dari.

Maria Korosteleva

Ráda bych touto cestou poděkovala p. Kozákové za rychlé a vstřícné jednání. Realitní kancelář mohu doporučit. Lada Wilke

Lada Wilke