Reference

Podělte se s ostatními o Vaši zkušenost s naší realitní kanceláří,
i nám to pomůže pří zkvalitňování služeb.

Benjamin Kittl

Dobrý den,

tento email Vám byl zaslán uživatelem Benjamin Kittl z internetové adresy https://www.exclusiverentals.cz

Rád bych vyzdvihl profesionální přístup společnosti Exclusive Rentals. Jednal jsem s makléřkou paní Ivanou Ždánskou, která vždy udělala, co slíbila a řešila za mě i spoustu věcí nad rámec běžných služeb.
Zároveň jsem u jedné nemovitosti složil rezervační zálohu a následně nebyl schopen obchod dokončit - z osobních důvodů -Exclusive Rentals se k tomu postavili uplně úžasně a rezervační poplatek mi vrátilia To by jiná realitní kancelář určitě neudělala!

Pokud hledáte seriózní realtiní kancelář bez rizik a s osobním přístupem na 100% doporučuji Exclusive Rentals.

Benjamin Kittl

Pavel Zeman

Dobrý den,

tento email Vám byl zaslán uživatelem P. Zeman z internetové adresy https://www.exclusiverentals.cz

Realitní kancelář mohu vřele doporučit, jedná se o korektní tým, který hají Vaše zájmy a reaguje rychle a spolehlivě.

Lucie Sedlackova

Velmi seriózní a spolehlivá realitní společnost. Příjemní a profesionální lidé. Skvělé jednání.Všem mohu jen doporučit.

David M

Vážený pane Dlouhý,

Děkuji Vám tedy mnohokrát za vaše služby ve vztahu k domu Beethoven
Doufám, že v případě dalších nákupů / prodejů nemovitostí se na Vás budu moci zase obrátit. Spolupráce s Vámi byla velice příjemná.

S přátelským pozdravem

Michal Kovařík

Všechno proběhlo v pořádku. Lucie Kozáková, která mi představovala dům mi přišla jako první realitní agentka, která působí příjemně civilně a dá se s ní normálně hovořit.

Kathy Gajewska

Společnost Exckusive Rentals LTD, pro mé přátele nenovitost. Servis společnosti byl na vysoké úrovni. Mohu doporučit. K.

Michal Petr

S realitní kanceláří jsem prodával svou nemovitost, vše si paní ředitelkaLucie Kozáková zajistila sama. Zer své skušenosti mohu doporučit i přes problém který vznikl při prodeji který odstranily za mě. Jsem byl spokojen. M.P.

Martin Procházka

Vážení dovolte mi ,abych Vám poděkoval za výbornou a příkladnou spolupráci a servis při prodeji mého bytu. Nečekal jsem ,že se vše podaří v tak krátké době , včetně veškeré administrace. Jsem opravdu rád, že jsem se obrátil na odborníky ve svém oboru a mohu s čistým svědomím doporučit Vaše služby i svým přátelům a známým. Ještě jednou moc děkuji a s pozdravem

Martin Veselý

Kvalitní dobré služby.

Vladimíra Valterová

Ráda bych touto cestou poděkovala Vaší společnosti za skvělý servis a velmi rychlé jednání při řešení komplikací, které bohužel nastaly.