Pronájem

Pronájem, Kanceláře, 207 m² - Praha - Libeň

ceskomoravska-16
240 Kč za m2/měsíc
Ev. č.28527
KategorieKanceláře
LokalitaČeskomoravská 2255/12a, Praha - Libeň
OkresHlavní město Praha
Plocha užitná207 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o výměře 207 m2 na výborném místě na ulici Českomoravská, kousek od obchodního centra Harfa a O2 areny, hned u zastávky MHD.
Prostory se sestávají ze šesti kanceláří, jedné zasedací místnosti, jednoho skladu a dvou místností sloužící k archivaci dokumentů. Prostory mají vlastní kuchyňku a jsou klimatizované. Součástí pronájmu je elektronický systém evidence příchodů, jde o zabezpečovací systém napojený na PCO. Kancelářské prostory jsou po výmalbě, bez zařízení, výměna podlahové krytiny je na dohodě s majitelem. Sociální zařízení na patře je společné. Je možné si pronajmout vyhrazené parkovací stání v objektu za 1.000.- Kč/měsíc. Výhodou těchto kanceláří je zdarma parkovací stání pro návštěvníky. Prostory jsou dobře dostupné i MHD, zastávka tramvaje je naproti. V půdorysech jsou označeny výměry místností, růžovou barvou jsou zvýrazněny pronajímané prostory, zelenou barvou prostory společné.
Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.