Developerský projekt

Královské zahrady Karlštejn

kzk do L
info v RK
Ev. č.28493
KategorieProjekt
LokalitaKarlštejn 338
OkresBeroun
Datum ukončení výstavby31. červenec 2019
Zahájení prodeje6. leden 2019

Královské zahrady Karlštejn jsou unikátním projektem situovaným v malebném údolí řeky Berounky.
Nádherná lokalita se základní občanskou vybaveností a výbornou dostupností do Prahy.
Nízké pořizovací náklady, možnost následné variabilní dostavby domů, vysoká kvalita stavby, velký pozemek.
Nízkoenergetické dřevostavby modulárních domů 3+kk o výměře 63 m2 na pozemcích o rozloze od 566 do 671 m2, lokalita Karlštejn - Poučník. Objekty jsou situovány na konci obce v těsném zákoutí malebného údolí Berounky, Myší, Klenové a Císařské rokle. Vzdálenost od hradu pouze 1,8 km, od Golf Resortu Karlštejn pouze 3,7 km.
V základním vybavení domu je fasáda z modřínu (profil rhombus), dřevěné podlahy z vrstveného dubu, stěny jsou v malbě bílé, dvoukomorová plastová okna francouzského typu otvíraná posunem do strany, interiérové dveře posuvné do pouzdra umístěného ve zdi, elektrické přímotopy, koupelna s elektrickým bojlerem, sprchovým koutem nebo vanou, umyvadlem se skříňkou a elektrickým topným žebříkem. Velmi kvalitní zpracování, energetická třída B, hluková i tepelná izolace. Domky stavíme na piloty nebo zemní vruty. Dodání do 3 měsíců od objednání. Sítě elektro, voda, tlaková kanalizace. Toužíte-li po větším domě můžete vybírat z 5-ti základních modulů k rozšíření, nebo vyrobíme modul dle Vašeho přání. Sestava dvou modulových domů 15 +12 o velikosti zastavěné plochy 113,4 m2 je za 4 918 000.- bez DPH. Ve spolupráci s profesionály v oblasti financí pro Vás rádi zajistíme optimální financování.
Výborná dostupnost do Prahy buď autem, nebo veřejnou dopravou - busem nebo vlakem. Nádraží je vzdáleno cca 300 metrů, vlaková příměstská linka S7. Z občanské vybavenosti je zde zdravotní středisko, základní a mateřská škola, městská policie i policie ČR, knihovna s připojením k internetu, informační středisko a další.
Uvedená cena je za standardní dům a pozemek, vyobrazený plot mezi dvojdomky, parkovací stání, přístupová cesta k domu a terasy se zastřešením nejsou součástí kupní ceny.
U domů se neplatí daň z nabytí nemovitosti, domy budou předány zkolaudované.
Vzhledem k lokalitě, kvalitě zpracování a termínu zhotovení tuto nemovitost doporučuji.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.