Prodej

Prodej, Rodinné domy, 119m² - Vysoký Újezd

BR_Zahrada
rezervováno včetně provize
Ev. č.28440
KategorieRodinné domy
LokalitaVysoký Újezd
OkresBeroun
Náklady na bydlení1800
Velikost4 pokoje
Plocha užitná119 m²
Plocha pozemku696 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Datum ukončení výstavby1. únor 2019
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Kontaktujte makléřeOlda Pellé

Nabízíme k prodeji pasivní rodinný dům o dispozici 4+kk a užitné ploše 120m2. Nový rezidenční projekt Black Roofs nabízí klientům velkoryse řešené a vzdušné interiéry, které nabízí maximální pohodlí a zároveň i soukromí všem obyvatelům domů. Domy disponují nejmodernějšími technologiemi a jsou vybudované v pasivním standardu vám zaručí extrémně nízké provozní náklady.

Trvalé zlevněno o 300.000 Kč!

Rezidenční projekt Black Roofs snoubí moderní kvalitní materiály s respektem k tradici a příštím generacím a nabízí klientům stabilní život ruku v ruce s přírodou.

Již při navrhování domů jsme s pečlivostí zvážili každý detail tak, aby život v nich byl maximálně pohodlný a bezpečný. Klademe důraz na špičkový, neotřelý design a využití nejmodernějších technologií.

Na střechách všech rodinných domů budou instalovány solární panely pro ohřev vody. Při stavbě budou použity bezpečnostní trojskla s výbornou tepelnou a hlukovou izolací a bude nainstalován ohřívač vody se zabudovaným tepelným čerpadlem.

Interiéry jsou řešeny velkoryse a vzdušně s hladkými přechody a dominatními prvky jako jsou zapuštěná vana do základové desky, či celoprosklené stěny. Primární důraz je kladen na soukromí všech uživatelů.

Mezi výhody pasivních domů patří extrémně nízké náklady na vytápění, stálý přívod čerstvého vzduchu bez průvanu, vysoká tepelná pohoda v místnosti a příjemné teploty v zimě i v létě. Dřevostavby jsou navíc ideálním řešením pro bydlení dětí, alergiků a lidí s onemocněními dýchacího ústrojí a nejnovější lékařské výzkumy dokazují, že představují synonymum zdravého bydlení.

Díky pasivnímu standardu rodinných domů nebudou jejich obyvatelé zatíženi náklady na bydlení - průměrné měsíční poplatky činí pouhých 1 800 Kč. Plánovaný termín dokončení je ve 4Q/2018 a k nastěhování budou domy připraveny v 1Q/2019.

Ve spolupráci s profesionály v oblasti financí pro Vás rádi zajistíme optimální financování.
EXCLUSIVE RENTALS LTD disponuje velkou nabídkou domů v ramci developerského projektu BLACK ROOFS Vyskoý Újezd. Pro celou nabídku navštivte náš web.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.