Prodej

Prodej, Rodinné domy, 155 m² - Svinaře

CR__Photo - 3
7 800 000 Kč včetně DPH
Ev. č.28777
KategorieRodinné domy
LokalitaSvinaře
OkresBeroun
Velikost5 a více pokojů
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná155 m²
Plocha pozemku580 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaSmíšená
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB60 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Exkluzivně Vám nabízíme nízkoenergetický rodinný dům s dispozicí 5+kk na pozemku o rozloze 580 m2 v obci Svinaře. Jedná se o precizní zděnou stavbu, kombinovanou s dřevěnými prvky z prémiových materiálů, a to například modřín a smrk dovezený z Finska. Uvnitř dvoupodlažního domu, který je velkoryse řešen, najdete: kuchyňský kout, 5 pokojů, 2 koupelny, šatnu a technickou místnost. Součástí stavby jsou dvě parkovací místa na pozemku, pod přístřeškem. Užitná plocha domu činní 155 m2.
Dům je navržen jako nízkoenergetická stavba. Vytápění bude řešeno teplovodním podlahovým topením napojeným na tepelné čerpadlo vzduch-voda, které bude také připravovat teplou vodu. Dešťová voda bude vsakována na pozemku v drenážní rýze
Stavba má třídu energetické náročnosti B (velmi úsporná).
Obec Svinaře se rozkládá 25 km jihozápadně od centra Prahy. Je velice oblíbeným cílem Pražanů „chatařů“, cyklistů, ale i turistů, kteří míří od Brdských lesů nebo Českého krasu. V blízkosti se nachází snad nejznámější český hrad Karlštejn, lomy Amerika nebo Koněpruské jeskyně.
Svinaře leží 4 km od hlavní železniční tratě Praha – Beroun. Z Prahy vyjíždí vlaky ve špičce každých 30 (mimo špičku každých 60 minut) a v Řevnicích nebo Zadní Třebáni jste za 20–23 minut pohodlné jízdy City Elefanty.
Autem se do Svinař dostanete z Prahy buď přes Radotín po silnici II/115 nebo po silnici R4 „Strakonická“ až ke sjezdu „Řitka“. Zde odbočíte směrem Řevnice, potom už rovnou na Svinaře.
Ve spolupráci s profesionály v oblasti financí pro Vás rádi zajistíme optimální financování.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.