Prodej

Jen 20 min. od Prahy ! Stavební pozemek 1436m²

5 955 000 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.28789
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaZadní Třebaň
OkresBeroun
Plocha pozemku1.436 m²
ZástavbaObytná

Dovoluji si vám nabídnout atraktivní pozemek, který kombinuje klidné bydlení v přírodě s krásným výhledem do okolní krajiny a Brdských lesů, to vše v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti, jako je vlakové spojení do Prahy, rozmanité obchody, restaurace, škola, školka, služby, zdravotnická zařízení, sportovní vyžití, cyklostezky apod.

Pozemek o celkové ploše 1436 m2 je mírně svažitý a nachází se v okrajové části obce Zadní Třebaň hned vedle města Řevnice. V současné době je již k pozemku vypracovaná kompletní projektová a realizační dokumentace se všemi schválenými stavebními povoleními, které jsou součástí prodeje. Samotný projekt počítá s výstavbou rodinného domu, zděná stavba obdélníkového půdorysu s částečně přesazeným 1.NP, částečně podsklepená, přízemní, zastřešena asymetrickou valbovou střechou s výškou hřebene 5,2m, výška atiky cca 2,7 m nad podlahou 1.NP. Aktuální navržené dispoziční řešení nabídne : v přízemní části obývací pokoj s kuchyňským koutem a s následným vstupem na zahradu, otevřené schodiště do 1.NP (chodba, sauna, WC, spíž, technická místnost), v 1.NP vstupní předsíň, pak hostinský pokoj a ložnice s propojením do koupelny, dětský pokoj, otevřený prostor herny, koupelna s WC. Na pozemek je již přivedena el. energie a voda pro rodinný dům bude napojena na vrtanou studnu (již na pozemku, vrt do hloubky 30m). Dešťové vody budou svedeny do akumulačních nádrží a zpětně využity pro zálivku zahrady. Splašková kanalizace bude svedena do navržené biologické čistírny odpadních vod. Součástí pozemku jsou také vzrostlé ovocné stromy (jabloně, třešně).

V současné situaci nabízíme kromě standardních prohlídek i prohlídky on-line formou FaceTime, WhatsApp, apod. Pro detailnější informace a osobní prohlídku kontaktujte místní realitní makléřku. Doporučujeme..

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.