Prodej

Prodej Pozemku pro bydlení, 2001 m² - Unhošť - Nouzov

změna_1547:46_JPG
prodáno bez DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.28542-1
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaNa Čeperce, Unhošť
OkresKladno
Plocha pozemku2.001 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Zahájení prodeje25. únor 2019
Kontaktujte makléřeLucie Kozáková
Lucie Kozáková

Stavební pozemek o velikosti 2001 m2 obdélníkového tvaru v nově vzniklém residenčním bydlení Lesopark Čeperka na hranici obce Nouzov - Unhošť. Lesopark Čeperka je zasazen do malebné krajiny, projekt je na hranici Křivoklátských lesů a vytváří tak chráněné soukromí v klidném a čistém prostředí. V těsné blízkosti jsou turistické trasy i cyklotrasy, které vybízejí k výletům a relaxaci do oblastí plné lesů, skal, rybníků, řek a potoků povodí Berounky. To vše dává okolní krajině přirozený svěží ráz. Milovníci golfu mají v dosahu dvě hřiště. Areál Botanika pouhé tři minuty od rezidence a golfový areál v Berouně.

Pozemek je kompletně zasíťován, plyn, elektřina, vodovod, kanalizace, komunikace, vše na hranici pozemku.
Regulativ dovoluje na pozemku stavbu o dvou patrech. Stavba může být samostatně stojící dům a garáž, spolu třeba s bazénem. Pozemek je vhodný pro výstavbu reprezentativního domu nebo vily. Koeficient zastavení pozemku je stanoven na 20% zastavěnosti pozemku.

I přes veškerý komfort přírodního prostředí a klid jste na místě, odkud se jednoduše dopravíte kamkoliv je potřeba. Z romantického klidu vyjedete do všech okresních měst i hlavního města Prahy za chvilku, kterou ani nepostřehnete. Ruch velkoměsta pro Vás nebude tolik stresující, při pomyšlení na návrat domů do přírody.

Vaše děti budou vyrůstat v klidném prostředí plném lesů, což přinese dokonale čistý vzduch pro Vaše usměvavé děti, kterým darujete kousek přírody.

Veškerou občanskou vybavenost máte v dojezdové vzdálenosti. Již jen najít ten správný dům na Váš pozemek, s tím Vám rádi pomůžeme v naší nabídce jsou dřevostavby, které zapadnou do této krajiny a můžete si sestavit dům Vašich snů na klíč.
Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.