Prodej

Prodej, investiční pozemek, 24 662m² - Trubín

Obrázek1
16 030 300 Kč včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.28790
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaTrubín
OkresBeroun
Plocha pozemku24.662 m²

Společnost EXCLUSIVE RENTALS LTD, si Vám dovoluje nabídnout k prodeji pozemky v obci Trubín okr. Beroun.

Pozemky o rozloze 24.662 m2 se nacházejí na severozápadním okraji obce Trubín, jsou mimo záplavové území i mimo území ohrožené průlomovou vlnou, což dokládá podrobná studie. Pozemky jsou připraveny ke změně územního plánu, pro výstavbu rodinných domů. Cena pozemku je 16 030 300 Kč (650 Kč /m2). Nabízená plocha je pravidelně udržována a nenachází se zde žádné stavby.

V lokalitě se nachází MŠ, obchod, restaurace, dětské hřiště a obecní úřad. Veškerá občanská vybavenost je v nedaleké obci Králův Dvůr, vzdálené od obce Trubín přibližně 1 km. Obec Trubín je ideální místo pro volnočasové aktivity.

Spojení s okolními městy a obcemi zajišťuje autobusová doprava. V bezprostřední blízkosti je i dálnice D5 (Praha-Rozvadov) se sjezdem.

Naše společnost nabízí, ve spolupráci s našimi partnery, možnost realizace projektu na nabízených pozemcích. Od projektové dokumentace, až po stavbu domů. Zkušený kolektiv, lokalita, nízká cena a kompletní servis, to vše dělá z naší nabídky ideální investici.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.