Prodej

Stavební pozemek 580 m2, Svinaře

IMG_3964
2 749 000 Kč včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.28898
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaSousedská, Svinaře
OkresBeroun
Plocha pozemku580 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná

Hledáte pozemek v okolí Prahy ? Tak akorát - ani malý, ani velký a zároveň preferujete bydlení v přírodě, odpočinout si od městského ruchu ? Právě tato nabídka je určena právě pro Vás.

Exkluzivně Vám nabízíme stavební pozemek o rozloze 580 m2 v obci Svinaře, kde je již vyřízeno stavební povolení. Přípustným využitím je bydlení v rodinných domech, rodinná rekreace, odstavná a parkovací stání, individuální garáže, komunikace místní, účelové a pěší, zeleň a zahrady u rodinných domů. Pravidla uspořádání území jsou: maximální zastavěná plocha 30%, minimální plocha zeleně 30%, maximální hladina zástavby 2NP + podkroví, maximálně 2 bytové jednotky v domě. Přípojky na el. energii, veřejný vodovod a kanalizace již vybudovány na pozemku.
Obec Svinaře se rozkládá 25 km jihozápadně od centra Prahy, pouhé 4 km od hlavní železniční tratě Praha - Beroun. Je velice oblíbeným cílem Pražanů „chatařů“, cyklistů, ale i turistů, kteří míří do Brdských lesů nebo Českého krasu. V blízkosti se nachází snad nejznámější český hrad Karlštejn, lom Amerika nebo Koněpruské jeskyně.

Zaujala Vás nabídka ? Sjednejte si termín prohlídky ještě dnes, než to udělá dřív někdo jiný :)
Pokud potřebujete pomoci s financováním, rádi pro Vás tuto službu také zajistíme.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.