Prodej

Prodej, Rodinné domy, 183m² - Jesenice u Prahy

Vizualizace_2
rezervováno včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.28770
KategorieDomy na klíč
LokalitaJesenice
OkresPraha-západ
Velikost5 a více pokojů
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná183 m²
Plocha pozemku1.200 m²
Stav objektuNovostavba
BudovaMontovaná
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaObytná
Datum ukončení výstavby31. červenec 2020
Rok kolaudace2020
Rok výstavby2020
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB12 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Exkluzivně Vám nabízíme nízkoenergetickou dřevostavbu s dispozicí 5+kk na pozemku o rozloze 1 200 m2 v obci Jesenice u Prahy. Jedná se o precizní dřevostavbu postavenou z prémiových materiálů a to například modřín a smrk dovezený z Finska. Uvnitř dvoupodlažního domu, který je velkoryse řešen, najdete: kuchyň, 5 pokojů, 3 koupelny, 2 šatny, technickou místnost a lodžii. Užitná plocha domu činí 183 m2.
Stavba má třídu energetické náročnosti B (velmi úsporná).
Jesenice je město, které se nachází v okrese Praha-západ ve Středočeském kraji, asi 16 km jihovýchodně od centra Prahy, jesenická část Zdiměřice s Prahou přímo sousedí. Město je tvořeno částmi Jesenice, Osnice s osadou Kocanda, Zdiměřice a Horní Jirčany, v jejichž katastrech probíhá rozsáhlá plošná výstavba nových rodinných domků. Roku 2015 byla obec povýšena na město. Žije zde přibližně 9 400 obyvatel.
Turisticky zajímavými oblastmi v okolí Jesenice je průhonická obora u Zdiměřic a Osnice, západně od Jesenice, a jílovský lesní komplex, který zasahuje až do údolí Botiče u Kocandy v Osnici. Od Prahy vede přes Průhonický park, Osnici a Horní Jirčany k Jílovému červeně značená pěší turistická trasa č. 0013, z centra Jesenice na ni navazuje žlutě značená trasa, která ji u Horních Jirčan kříží a pokračuje do Velkých Popovic. Značené cyklotrasy se území obce Jesenice a jejím vesnicím vyhýbají, sousedními obcemi vede na severní a západní straně Pražské kolo (A50) a na východní straně Greenway Praha–Vídeň (cyklotrasa č. 11).

Ve spolupráci s profesionály v oblasti financí pro Vás rádi zajistíme optimální financování.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.