Prodej

Prodej, Domy na klíč, 111m² - Jesenice u Prahy

a
3 900 000 Kč Bez základové desky, bez pozemku.
Ev. č.28759
KategorieDomy na klíč
LokalitaJesenice
OkresPraha-západ
Velikost4 pokoje
Nízkoenergetickýano
Plocha užitná111 m²
Plocha pozemku1 m²
Stav objektuProjekt
BudovaDřevěná
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB60 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb

Prodej domu na klíč Jesenice u Prahy - 111m2.
Velice zajímavý a cenově přijatelný dům typu A111 čeká, až bude moci plně nabídnout veškeré své dokonalé služby budoucímu majiteli. Tato dřevostavba splňuje naprosto všechno, co od Vašeho bydlení můžete jen chtít. Tři krásné ložnice zajišťují komfort nejen pro Vás, ale taktéž pro návštěvu, která zde nalezne dostatek prostoru, aniž by jakkoliv omezovala klid Vaší rodiny, který je dnes tak vyhledávaný a ceněný. Prostorná kuchyně, ve které bude radost připravovat pokrmy nebo obrovský obývací pokoj, kde můžete trávit společný čas se svými nejbližšími.

Detailní popis rozměrů domu, půdorys všech místností, užitnou plochu a další informace naleznete níže. Stavba je zařazena do energetické třídy B (velmi úsporná). Jak již bylo řečeno, dřevostavba je vzhledem ke svým dosaženým hodnotám skutečně velmi cenově dostupná. O tom svědčí vysoce kvalitní materiály, se kterými Vás rádi seznámí naši profesionálové.
Chceme budovat dobré jméno naší společnosti, a proto poskytujeme opravdu komplexní služby. Jsme připraveni a ochotni pomoci Vám s financováním, ale samozřejmě taktéž s výběrem vhodného místa pro Váš potenciální domov, dále s vyřešením všech administrativních požadavků a podobně. Stručně řečeno, rádi bychom Vám co nejvíce ulehčili veškeré starosti a vytvořili pro Vás zcela kompletní balíček. U šálku dobré kávy můžeme probrat Vaši možnou budoucnost a projekt podrobně představit. Budeme se těšit na návštěvu a bude nám ctí Vás osobně poznat. Srdečně Vás tedy zveme k nám do
našeho sídla v Rudné u Prahy.

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.