Modulární domky

Naše společnost získala partnerství se splolečností Modulární domky s.r.o. Jako EXCLUSIVNÍ partneři připravujeme k prodeji domky. Již se připravují veškeré potřebené informace pro to, abychom Vám poskytli vdy VIP servis na což je již většina naši klientů zvyklá.

Modulární domky s.r.o. a oficiální ní prodejce společnost EXCLUSIVE ENTALS LTD
 

Naší filozofií je co nejlépe uspokojovat potřeby Vás, našich klientů.

V dnešní tak uspěchané době by chtěl každý bydlet co nejrychleji, za co nejméně peněz, s co nejmenšími provozními náklady, s co nejmenšími starostmi a byrokracií, pokud možno ekologicky, s vyhovujícím prostorem pro bydlení a na místě, které se mu nejvíce líbí. Právě proto že se Vám snažíme vyjít ve Vašich požadavcích vstříc, vymysleli jsme produkt, který všechna shora uváděná očekávání naplňuje.

Váš dům jsme schopni (ve standardním vybavení) postavit a dodat přibližně do jednoho měsíce. V základních modulech se standardním vybavením se dostaneme pod milion korun.

Váš dům má energetický štítek skupiny B, tedy nízkoenergetická stavba. Na provozních nákladech tedy výrazně šetříte.
Náš projektant/architekt vyřeší vše potřebné za Vás. Navíc se při koupi jednoho ze základních modulů dostaneme se zastavěnou plochou pod 50m², a na to není potřeba stavební povolení.

Naše domy jsou modulární, sami si tedy určíte kolik prostoru potřebujete a my Vám vyjdeme vstříc. Stačí pouze najít místo které se Vám líbí, odkoupit pár m² plochy (nebo si ji pouze pronajmout) a zavolat nám. My Vám uděláme piloty či zemní vruty (není potřeba základová deska ani základový pás), Váš dům přivezeme na místo a usadíme. Napojíme vodu, odpad, elektřinu popř. plyn, mezi tím náš člověk vyřídí ohlášení stavby a Vy můžete bydlet. A pokud se Vám místo znelíbí, stačí najít jiné. My Váš domek naložíme, převezeme a zase usadíme. 
Jedná se o dřevostavbu ve standardním vybavení s podlahou a venkovní fasádou také ze dřeva.

7.5.2018